• MEHMET SAVAŞ: 0 505 740 45 74
  • Kulüp Hakkında Araştırma
Yüzme Öğrenirken Nel...
Kulüp Hakkında Araştırma
  • Kulüp Hakkında Araştırma
Bir çok kisi reklam çalismalari sayesinde kurslar hakkinda bilgi almaktadir.Oysa Kurslar hakkinda en iyi reklami ve bilgiyi  o kursa gitmis yada gitmekte olan kisilerden ögrenmek en dogru olanidir.

Öncelikle Yüzme kurslarini arastiriken ; o kursun hakkinda genel bilgisini ,idare yapisini ve verdigi hizmetleri arastirmak gerekir.Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemleri yaz aylarinda mantar gibi çogalmaktadirlar .Bu yüzden Yüzme kurslari yada spor kurslari hakkinda arastirma yaparken , bu kursun Topluma verdigi Hizmetleri iyi incelenmelidir.Kurslari Ticari mi ? yoksa Topluma hizmet eden bir spor kulübü mü? arastirmasi yapilmalidir.

Kulübümüz yeni olmasina ragmen halkimizin göstermis oldugu ilgiyle günden güne daha da büyümekte kurulus amaci olan malatya halkina yüzmeyi sevdirmek yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanimiza yaptirmak ve özellikle  yarinin büyükleri olacak çocuklarimiza yüzme sporunu yaptirmak onlari hem fiziken hem de sosyal yönden gelistirmek  için bizler kulüp olarak elimizden gelen gayreti gösterecegiz.

Kendinizi yada cocugunuzu teslim ederken beklentilerinizi karsilayacak bir kurs olmalidir .